Настоятель

leskoNikНастоятель протоієрей Миколай Лесько народився 7 квітня 1976 р. в селі Копашново Хустського району Закарпатської області в сім’ї віруючих селян. З 1983 по 1993 рр. навчався в місцевій середній школі. Після школи служив у рядах збройних сил України в м. Харків.  В 1996 р. ніс послух чтеця в Свято-Покровському храмі м. Джанкой АР Крим.

З 1998 по 2002 рр. навчався в Київській Духовній Семінарії.

З 2003 по 2007 рр. навчався в Київській Духовній Академії.

В 2002 р. був рокоположений в сан диякона Блаженнішим Володимиром Митрополитом Київським. 15 червня 2002 р. Преосвященнішим Павлом єпископом Вишгородським рукоположений в сан священика і призначений настоятелем Свято-Троїцького храму с. Семиполки.

Своїм  активним служінням, проповіддю та принциповістю в питаннях віри отець Миколай завоював великий авторитет не тільки серед  парафіян, тому його завжди радо приймають у всіх домівках парафії.